KONST / Litografier / Grafiskt blad 16404008

nr 1640 4008

Grafiskt blad

Daniel Vandina, Komposition. Signerad, numrerad 44/100, Giclee fine art. Gicléetryck, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 30x44 cm, oramat löst blad

måndag 2 september 2024
kl 19:27:55